Syndrom DDA a psycholog w Bytomiu - ipprojekt.pl

Syndrom DDA a psycholog w Bytomiu

Obecnie coraz więcej ludzi w Polsce identyfikuje się z syndromem DDA (Dorosłego Dziecka Alkoholika). Szacuje się, iż około 40% Polaków w jakimś stopniu boryka się z tym problemem. Jednak obecnie można sobie z nim poradzić w prosty sposób przy pomocy odpowiedniego specjalisty. Nie inaczej jest w Bytomiu. W czym pomoże nam psycholog w tym mieście?


Lęk przed autorytetami


Psycholog Bytom pomoże nam w wielu problemach, z którymi zmaga się osoba z syndromem DDA. Jeśli nie jesteśmy pewni czy go mamy z pewnością taka osoba pomoże nam zidentyfikować (lub nie) go w nas. Jedną z często występujących cech u takich osób jest lęk przed autorytetami. Stwarza to wiele problemów np. w pracy. Bywa, że takie osoby co jakiś czas zmieniają miejsce, gdzie pracują, gdyż nie potrafią sobie poradzić z lękiem przed autorytetem (w tym przypadku przed szefem). Dlatego psycholog Bytom może sprawić, iż w końcu będziemy mogli rozwinąć skrzydła naszej kariery i to w jednym, stabilnym miejscu!


Zamrożone uczucia


Osoby z syndromem DDA największy problem mają z emocjami. Jest to bardzo problematyczne z różnych powodów. Można mieć problem z tłumieniem gniewu, który przejawia się tym iż nagle dana osoba wybucha w niekontrolowany sposób. W dysfunkcyjnych domach zwykle nie można było przeżywać emocji lub dozwolona była tylko ich część. Więc osoba z syndromem DDA może w dorosłym życiu nie potrafić normalnie przeżywać emocji. Przez to ma trudności wśród ludzi, znajomych, rodziny, ciężko jest jej założyć satysfakcjonujący związek z drugim człowiekiem. Tutaj psycholog Bytom postara się pomóc takiej osobie, nauczając ją jak nazywać i wyrażać w zdrowy sposób dane uczucia i emocje.


Uleczenie z syndromu DDA


Jeśli mamy z nim problem to z pewnością odpowiedni psycholog w Bytomiu sprawi, iż nasze życie stanie się znacznie szczęśliwsze. Jest wiele problemów, z którymi mogą się borykać takie osoby. Jednak specjalista wie jak sprawić, aby nasze życie wyszło na prostą. Nie ma co zwlekać. Warto wybrać się do takiej osoby, aby móc zmienić swój los.

Słowa kluczowe:psycholog,