Lista produktów producenta: Sengled

SENGLED OPTOELECTRONICS GmbH („Sengled”) to międzynarodowy dostawca innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 10 latami doświadczenia w branży. Firma zarejestrowała ponad 200 patentów, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Od 2002 roku, Sengled inwestuje w badania i rozwój, a także w produkcję żarówek LED. Ich centrum badań i rozwoju jest certyfikowane przez CNAS

Dodatkowe certyfikaty przyznane firmie Sengled to między innymi UL-WDTP & UL-CDTP (USA), TUV-TMP & ITS-TMP (Niemcy), DEKRA-TMP (Niemcy), BV-TMP (Francja), and SGS-TMP (Szwajcaria). Sengled posiada również certyfikat Energy Star First Party, przyznany przez Amerykański Departamen Energii i Agencję Ochrony Środowiska (EPA).

Jako producent energooszczędnych żarówek LED, Sengled ciągle pracuje nad innowacyjnymi produktami. Ich celem jest wzbogacanie życia ludzi za pomocą naszych produktów. Firma Sengled utworzyła portfolio produktów inteligentnego oświetlenia w 2014 roku i przedstawiła swoje pierwsze urządzenia globalnej publiczności: innowacyjną technologię oświetlenia, które jest przyjazne środowisku i użytkownikowi. Marka pragnie zaoferować klientom komercyjnym i użytkownikom prywatnym nową jakość oświetlenia, które jest bezpieczne i praktyczne. Ich produkty mogą bezproblemowo ze sobą współpracować, oferują wysoki poziom komfortu i nie wyróżniają się wyglądem spośród innych żarówek.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kategorie

Producenci

Informacja

  • polecam-payu-baner.png