Switche PoE 

Jest 42 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 42 produktów
  • ID: 13007
    • 24-portowy switch POE z opcją dalekiej transmisji do 250m, łatwy w użyciu nie wymagający konfiguracji w wysokiej jakości metalowej obudowie.
    • 24 porty Ethernet 10/100Mbps
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie ( Half-duplex, full-duplex, Auto MDI/MDIX)
    • 2 gigabitowe porty Combo RJ45 i SFP
    • Standardy: IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, ANSI/IEEE 802.3 NWay, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at PoE
    • Tablica adresów MAC : 4K
    • Przepustowość 8.8Gbps
    • Szybkośc przekierowań pakietów 6.55Mpps
    • Ramki jumbo
    • POE 802.3 at/af Maksymalna moc podłączonych urządzeń łącznie 400W
    • Zasilanie 100-240V
    • Pobór mocy 450W
    • Temperatura pracy 0°C ~ +40°C
    • Wilgotność pracy 10% - 85%
    • Wymiary 440x280x44mm
    Cena detaliczna: netto: 2 135,00 zł
    brutto: 2 626,05 zł
  • ID: 9043
    • interfejs:
      • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
      • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 390W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link) / UpLink: 100m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 56G
    • funkcje przełącznika warstwy 2
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • konfiguracja przez www - port control
    • mocowanie RACK w komplecie
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3X IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3ad
    • technologie: Plug and play, Hot-Pluggable, End-span, PoE+,  wsparcie 4K VLAN
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 240V
    • całkowity pobór mocy: 450W
    • wymiary: 442x305x44.5mm
    Cena detaliczna: netto: 1 830,00 zł
    brutto: 2 250,90 zł
  • ID: 9042
    • interfejs:
      • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
      • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 370W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 150m
      • UpLink (Ethernet): 150m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 16G
    • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2)
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • mocowanie RACK w komplecie
    • Hot-Pluggable
    • konfiguracja przez www (port control)
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 100~240V
    • wymiary: 442x260x44.5mm
    Cena detaliczna: netto: 1 750,00 zł
    brutto: 2 152,50 zł
  • ID: 9041
    • interfejs:
      • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 370W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 150m
      • UpLink: 150m
    • przepustowość: 16G
    • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2)
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • mocowanie RACK w komplecie
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 100~240V
    • wymiary: 442x224x44.5mm
    Cena detaliczna: netto: 1 598,00 zł
    brutto: 1 965,54 zł
  • ID: 9040
    • interfejs:
      • 16x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
      • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 250W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 150m
      • UpLink (Ethernet): 150m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 16G
    • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2)
    • zabezpieczenia: ESD
    • mocowanie RACK w komplecie
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • konfiguracja przez www (port control)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 100~240V
    • wymiary: 442x263x44mm
    Cena detaliczna: netto: 1 590,00 zł
    brutto: 1 955,70 zł
  • ID: 13008
    • 16-portowy switch POE z opcją dalekiej transmisji do 250m, łatwy w użyciu nie wymagający konfiguracji w metalowej obudowie.
    • 16 portów Ethernet 10/100Mbps
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie ( Half-duplex, full-duplex, Auto MDI/MDIX)
    • 2 gigabitowe porty Combo RJ45 i SFP
    • Standardy: IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, ANSI/IEEE 802.3 NWay, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at PoE
    • Tablica adresów MAC : 4K
    • Przepustowość 8.8Gbps
    • Szybkośc przekierowań pakietów 6.55Mpps
    • Ramki jumbo
    • POE 802.3 at/af Maksymalna moc podłączonych urządzeń łącznie 250W
    • Zasilanie AC 100-240V
    • Pobór mocy 300W
    • Temperatura pracy 0°C ~ +40°C
    • Wilgotność pracy 10% - 85%
    • Wymiary 440x280x44mm
    Cena detaliczna: netto: 1 510,00 zł
    brutto: 1 857,30 zł
  • ID: 9055
    • interfejs:
      • 17x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 144W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE: 100m (tryb zwykły), 250m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • miejsce na akumulator: 2x 18Ah/12V
    • zabezpieczenia: ESD
    • sprawność: 85%
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • prąd ładowania akumulatora: 1.5A, 2A, 3A, 4A (wybierane zworką)
    • wyjścia techniczne
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 400x450x140mm
    Cena detaliczna: netto: 1 399,00 zł
    brutto: 1 720,77 zł
  • ID: 9039
    • interfejs:
      • 16x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 250W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 150m
      • UpLink: 150m
    • przepustowość: 16G
    • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2)
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • mocowanie RACK w komplecie
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 100~240V
    • wymiary: 442x224x44.5mm
    Cena detaliczna: netto: 1 239,00 zł
    brutto: 1 523,97 zł
  • ID: 9063
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
      • 2x port RJ45 UpLink (1000Mbps) / 2x slot SFP (1000Mbps) - Combo
    • moc zasilacza PoE: 135W (at≤60W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link) / UpLink: 100m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 24G
    • 3 tryby pracy (prosty, zwykły, CCTV)
    • funkcje przełącznika warstwy 2
    • wsparcie dla transmisji wideo 4K UltraHD
    • wskaźnik obciążenia PoE
    • konfiguracja przez www - port control
    • mocowanie RACK w komplecie
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • technologie: Plug and play, Hot-Pluggable, End-span, PoE+
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • zasilanie: AC 240V
    • pobór mocy: <150W
    • wymiary: 442x215x44mm
    Cena detaliczna: netto: 1 039,00 zł
    brutto: 1 277,97 zł
  • ID: 13009
    • 8-portowy switch POE z opcją dalekiej transmisji do 250m, łatwy w użyciu nie wymagający konfiguracji w metalowej obudowie
    • 8 portów Ethernet 10/100Mbps
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie ( Half-duplex, full-duplex, Auto MDI/MDIX)
    • 1 gigabitowy port Combo RJ45 i SFP 
    • Standardy: IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, ANSI/IEEE 802.3 NWay, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at PoE
    • Tablica adresów MAC : 4K
    • Przepustowość 3.6 Gbps 
    • Szybkośc przekierowań pakietów 2.68Mpps 
    • POE 802.3 at/af Maksymalna moc podłączonych urządzeń łącznie 115W 
    • Zasilanie DC 54V, 2,2A 
    • Pobór mocy 120W 
    • Temperatura pracy 0°C ~ +40°C 
    • Wilgotność pracy 10% - 85% 
    • Wymiary 235x110x27mm
    Cena detaliczna: netto: 900,00 zł
    brutto: 1 107,00 zł
  • ID: 9046
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 8x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 55W (af<15.4W na port)
    • przepustowość: 3.2G
    • zarządzanie QoS
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • adresowanie: 48-bit MAC address
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3p
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: DC 48V
    • wymiary: 287x103x27mm
    Cena detaliczna: netto: 899,00 zł
    brutto: 1 105,77 zł
  • ID: 13159
    • interfejs:
      • 4x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps Auto MDI/MDX)
      • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 150W (at≤60W na port T1; at≤30W na port T2-T4)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 100m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 24Gbps
    • 2 tryby pracy (zwykły, ring)
    • funkcje przełącznika warstwy 2
    • wsparcie dla transmisji wideo 4K UltraHD
    • funkcje alarmowe (brak zasilania, błąd sieci, brak PoE)
    • konfiguracja przez www - port control
    • możliwość zamontowania na szynie DIN (uchwyt w zestawie)
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • technologie: Plug and play, Hot-Pluggable, End-span, PoE+, HPoE
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • zasilanie: DC 48V~57V (redudantne)
    • pobór mocy: <20W
    • wymiary: 161x110x46,5mm
    Cena detaliczna: netto: 729,00 zł
    brutto: 896,67 zł
  • ID: 9038
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
      • 1x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 120W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 150m (tryb zwykły), 250m (tryb CCTV)
      • UpLink (Ethernet): 150m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 5.6G
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • przełącznik trybu pracy
    • Hot-Pluggable
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • możliwość zamontowania na szynie DIN (uchwyt w zestawie)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: DC 48~57V
    • wymiary: 163x110x46mm
    Cena detaliczna: netto: 729,00 zł
    brutto: 896,67 zł
  • ID: 9054
    • interfejs:
      • 9x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 72W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE: 100m (tryb zwykły), 280m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • miejsce na akumulator: 18Ah/12V
    • zabezpieczenia: ESD
    • sprawność: >90%
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • klasa szczelności: IP20
    • prąd ładowania akumulatora: 1A lub 2A (wybierane zworką)
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 300x320x90mm
    Cena detaliczna: netto: 719,00 zł
    brutto: 884,37 zł
  • ID: 9045
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x slot SFP (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 46W (af<15.4W na port)
    • przepustowość: 20G
    • konfigurator ACL (uproszczenie konfiguracji bezpieczeństwa)
    • centralne zarządzanie oraz konfiguracja
    • zarządzanie QoS
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.3ab
    • DHCP Filtering, IGMP Snooping v1/v2, SNTP, RSTP, LLDP
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • wielkość bazy MAC: 4K
    • zasilanie: DC 48V
    • wymiary: 236x101.6x27mm
    Cena detaliczna: netto: 654,00 zł
    brutto: 804,42 zł
  • ID: 9053
    • interfejs:
      • 9x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 96W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE: 100m (tryb zwykły), 280m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • zabezpieczenia: ESD
    • sprawność: 92%
    • klasa szczelności: IP56
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 240x190x90mm
    Cena detaliczna: netto: 609,00 zł
    brutto: 749,07 zł
  • ID: 9037
    • interfejs:
      • 4x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (1000Mbps) lub 2x slot SFP (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 150W (at<60W - port1, port 2~4 <30W)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 100m
      • UpLink (Ethernet): 100m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • Hot-Pluggable
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • możliwość zamontowania na szynie DIN (uchwyt w zestawie)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: DC 48~57V
    • wymiary: 163x110x46mm
    Cena detaliczna: netto: 589,00 zł
    brutto: 724,47 zł
  • ID: 13084
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
    • zasięg:
      • PoE: 100m
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • zabezpieczenia: bezpieczniki (każdy kanał)
    • urządzenie bez zasilacza
    • szeroki zakres napięcia wyjściowego
    • niewielkie wymiary
    • skalowalność
    • bardzo niski pobór energii
    • zasilanie: DC 10~56V (Vin/PoE)
    • wymiary: 184x75x20mm
    Cena detaliczna: netto: 579,00 zł
    brutto: 712,17 zł
  • ID: 13133
    • złącza:
      • 9x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 96W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE: 100m (tryb zwykły), 280m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • klasa szczelności: IP20
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 250x200x85mm
    • zawartość zestawu:
      • ABOX-E
      • ASP-90-480-OF
      • 2x xPoE-6-11-OF 
    Cena detaliczna: netto: 569,00 zł
    brutto: 699,87 zł
  • ID: 13152
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 135W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 100m
      • UpLink (optyczny): zależny od modułu SFP
    • przepustowość: 20Gbps
    • 3 tryby pracy (VLAN, zwykły, CCTV)
    • wskaźnik obciążenia PoE
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: AC 240V
    • wymiary: 245x245x44mm
    Cena detaliczna: netto: 569,00 zł
    brutto: 699,87 zł
  • ID: 9052
    • interfejs:
      • 5x port Rj45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 72W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE: 100m (tryb zwykły), 280m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • miejsce na akumulator: 18Ah/12V
    • zabezpieczenia: ESD
    • sprawność: >90%
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • klasa szczelności: IP20
    • prąd ładowania akumulatora: 1A lub 2A (wybierane zworką)
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 300x320x90mm
    Cena detaliczna: netto: 499,00 zł
    brutto: 613,77 zł
  • ID: 9036
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x port SC duplex UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 120W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 100m (tryb zwykły), 250m (tryb CCTV)
      • UpLink (optyczny): 20km (SM)
    • przepustowość: 1.8G
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • przełącznik trybu pracy
    • gniazdo Kensington Lock
    • obsługiwany standardy: IEEE802.3/802.3u/802.3 af/at
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: DC 48~57V
    • wymiary: 200x101.8x27mm
    Cena detaliczna: netto: 449,00 zł
    brutto: 552,27 zł
  • ID: 13086
    • interfejs:
      • 4x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
      • 1x port RJ45 PoE IN/OUT 802af/at (10/100Mbps)
      • 1x port RJ45 UpLink (10/100Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 96W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE OUT: 100m (tryb zwykły), 250m (tryb Long Range)
      • UpLink: 100m
    • niezarządzalny
    • bezpiecznik elektroniczny
    • sprawność: 92%
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • klasa szczelności: IP56
    • zasilanie: AC 180~240V
    • wymiary: 240x190x90mm
    • zawartość zestawu:
      • ABOX-L2
      • APS-90-480-OF
      • xPoE-6-11-OF
    Cena detaliczna: netto: 419,00 zł
    brutto: 515,37 zł
  • ID: 9035
    • interfejs:
      • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
    • moc zasilacza PoE: 120W (at<30W na port, af<15.4W na port)
    • zasięg:
      • PoE (Link): 100m (tryb zwykły), 250m (tryb CCTV)
      • UpLink: 100m
    • przepustowość: 7G
    • zabezpieczenia: ESD
    • sygnalizacja optyczna LED pracy
    • przełącznik trybu pracy
    • gniazdo Kensington Lock
    • obsługiwane standardy: IEEE802.3/802.3u/802.3af/at
    • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • zasilanie: DC 48~57V
    • wymiary: 200x101.8x27mm
    Cena detaliczna: netto: 399,00 zł
    brutto: 490,77 zł

Switche PoE

Informacja

  • polecam-payu-baner.png