TRANSMISJA ŚWIATŁOWODOWA 

Jest 135 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 135 produktów
  • ID: 10986
    • wyświetlacz: kolorowy ciekłokrystaliczny LCD 5"
    • tryby pracy: ręczny, półautonatyczny, automatyczny
    • typy obsługiwanych włókien światłowodowych: SM, MM, NZ-DS, EDF
    • przeciętne tłumienie spawu: 0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (NZDS), 0.04dB (EDF)
    • średni czas spawania: 8 sekund
    • średni czas zgrzewania: 30 sekund
    • żywotność elektrod: 2500 spawów
    • do 200 spawów bez ładowania baterii
    • pamięć spawów: 8000 wyników
    • interfejs: USB
    • temperatura pracy: od -10ºC do 50ºC
    • waga: 1.98kg
    • zasilanie: 13.5V DC / 4.5A 
    • wymiary: 155x158x135mm
    Cena detaliczna: netto: 11 900,00 zł
    brutto: 14 637,00 zł
  • ID: 10994
    • liczba kanałów wizji: 16
    • liczba kanałów danych: 1
    • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
    • zasięg: 20km
    • długość fali: 1310nm / 1550nm
    • interfejs: 
      • 16x złącze BNC
      • złącze optyczne LC
      • port RS485
    • przepustowość danych: od 0 do 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: 100V AC do 240V AC
    • przystosowany do montażu w szafach Rack 19"
    • zabezpieczenie: EDS, przepięciowe
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • wymienne moduły SFP
    • moc: 
      • nadajnik: 10W
      • odbiornik: 15W
    • materiał: aluminium
    • kolor: czarny
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • temperatura przechowywania: od -20°C do 70°C
    • waga nadajnika/odbiornika: 2,31kg
    • wymiary nadajnika/odbiornika: 482x220x43mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x przewód zasilania
      • 2x patchcord optyczny jednomodowy LC-FC 9/125 3m simplex
      • 2x adapter FC
    Cena detaliczna: netto: 1 990,00 zł
    brutto: 2 447,70 zł
  • ID: 10993
    • iczba kanałów wizji: 8
    • liczba kanałów audio: 1
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy/jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 2/20km
    • długość fali: 1310nm / 1550nm
    • interfejs: 
      • 8x złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485
    • przepustowość danych: 0 ~ 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: DC 5V/2A
    • zabezpieczenie: EDS, przepięciowe
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • materiał: aluminium
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • temperatura przechowywania: od -20°C do 70°C
    • waga nadajnika/odbiornika: 857g
    • wymiary: 174x155x50mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/2A
    Cena detaliczna: netto: 1 149,00 zł
    brutto: 1 413,27 zł
  • ID: 10992
    • liczba kanałów wizji: 8
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy/jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 2/100km
    • długość fali: 1310nm / 1550nm
    • interfejs: 
      • 8x złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485
    • przepustowość danych: 0 ~ 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: DC 5V/1A
    • zabezpieczenie: EDS, przepięciowe
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • materiał: aluminium
    • temperatura pracy: od -20°C do 60°C
    • waga nadajnika/odbiornika: 857g
    • wymiary: 190x172x51mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/1.2A
    Cena detaliczna: netto: 990,00 zł
    brutto: 1 217,70 zł
  • ID: 10991
    • liczba kanałów wizji: 4
    • liczba kanałów audio: 1
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 2/20km
    • długość fali: 1310nm/1550nm
    • interfejs: 
      • 4x złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485
      • port audio
    • przepustowość danych: od 0 do 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: DC 5V
    • zabezpieczenie: EDS
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • prosta instalacja i obsługa
    • przepustowość sygnału audio: od 0 do 20kHz
    • materiał: aluminium
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 190x172x30mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/1.25A
    Cena detaliczna: netto: 799,00 zł
    brutto: 982,77 zł
  • ID: 10990
    • liczba kanałów wizji: 4
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy/jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 2/20km
    • długość fali: 1310nm/1550nm
    • interfejs: 
      • 4x złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485
    • przepustowość danych: od 0 do 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: DC 5V/2A
    • zabezpieczenie: EDS, przepięciowe
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • prosta instalacja i obsługa
    • moc: < 3W
    • materiał: aluminium
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • temperatura przechowywania: od -20°C do 70°C
    • waga:
      • nadajnik: 500g
      • odbiornik: 500g
    • wymiary: 175x175x28mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/2A
    Cena detaliczna: netto: 699,00 zł
    brutto: 859,77 zł
  • ID: 10872
    • Pozwala na zamontowanie 14 media konwerterów
    • Możliwy montaż w szafach 19", 2U
    • Dodatkowy, opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
    • Możliwa szybka wymiana konwerterów i zapasowego zasilacza
    • Chłodzenie urządzenia zapewniają znajdujące się na tylnym panelu dwa wewnętrzne wentylatory
    • Izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery
    • Zabezpieczenia przeciw przepięciom oraz przetężeniom
    • W obudowie TL-MC1400 można umieszczać media konwertery TP-LINK TL-MCXXX w wersji sprzętowej V2.0 lub wyższej (nie 1.0)
    Cena detaliczna: netto: 659,00 zł
    brutto: 810,57 zł
  • ID: 10985
    • przeznaczenie:
      • cięcie włókien o średnicy płaszcza 125µm oraz pokryciu 250/900µm
      • wsparcie przy wykonywaniu spawów mechanicznych i szybkozłączy 
    • miarka: od 2 do 20 mm
    • ceramiczne ostrze
    Cena detaliczna: netto: 510,00 zł
    brutto: 627,30 zł
  • ID: 10877
    • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
    • typ modułu: SFP+
    • rodzaj złączy: 2xLC
    • typ światłowodu: duplex
    • odległość transmisji: do 10km
    • prędkość transmisji: do 11,1Gbps
    • długość fali: 1310nm
    • Hot-Pluggable
    • Digital Diagnostic Monitoring - DDM
    • zasilanie: od 3,15V DC do 3,3V DC
    • temperatura pracy: od -5ºC do 70ºC
    • wymiary: 13,9×10,32×57,4mm
    Cena detaliczna: netto: 475,00 zł
    brutto: 584,25 zł
  • ID: 10982
    • osłona połączeń kabli światłowodowych
    • przystosowanie do szerokiej gamy kabli
    • obsługa do 8 kaset po 12 uchwytów na spawy
    • montaż w traktach światłowodowych
    • klasa szczelności: IP67
    • temperatura pracy: od -40°C do 55°C
    • wymiary: 420x140mm
    Cena detaliczna: netto: 474,00 zł
    brutto: 583,02 zł
  • ID: 10989
    • liczba kanałów wizji: 1
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy/jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 2/20km
    • długość fali: 1310nm / 1550nm
    • interfejs: 
      • złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485
    • przepustowość danych: od 0 do 400kbps
    • obsługiwane systemy: NTSC/PAL/SECAM
    • zasilanie: DC 5V/2A
    • zabezpieczenie: EDS
    • sygnalizacja poprawności działania urządzenia za pomocą diod LED
    • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
    • materiał: aluminium
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • temperatura przechowywania: od -20°C do 70°C
    • waga:
      • nadajnik: 216g
      • odbiornik: 215g
    • wymiary: 135x106x28mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/2A
    Cena detaliczna: netto: 357,00 zł
    brutto: 439,11 zł
  • ID: 10865
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • zasięg:
      • optyczny: 20km (SM), 2km (MM)
      • LAN/PoE: 100m
    • przepustowość: 155Mbps
    • długość fali: 1310nm/1550nm
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x slot SC
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Half Duplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • kolor: czarny
    • zasilanie: 5V
    • wymiary: 83x90x25mm
    Cena detaliczna: netto: 350,00 zł
    brutto: 430,50 zł
  • ID: 10979
    • ułatwia zarządzanie i ochronę spawów światłowodowych
    • obsługa do 2 kaset po 12 uchwytów na spawy
    • odporność na promieniowanie UV
    • 4 porty wlotu/wylotu
    • montaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni
    • klasa szczelności: IP67
    • temperatura pracy: od -40°C do 55°C
    Cena detaliczna: netto: 315,00 zł
    brutto: 387,45 zł
  • ID: 10864
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: 20km
      • LAN/PoE: 100m
    • długość fali:
      • nadajnik (Tx): 1310nm/1550nm
      • odbiornik (Rx): 1550nm/1310nm
    • interfejsy:
      • nadajnik (Tx):
        • 1x port RJ45 PoE(10/100Mbps)
        • 1x slot SC
      • odbiornik (Rx):
        • 1x port RJ45 PoE(10/100Mbps, IEEE802af/at)
        • 1x slot SC
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Half Duplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • technologia WDM
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • wykonane z ABS
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 48V DC do 57V DC
    • pobór mocy poniżej 5W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 113x45,5x29mm
    Cena detaliczna: netto: 299,00 zł
    brutto: 367,77 zł
  • ID: 9067
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
    • typ modułu: SFP
    • rodzaj złączy: 1xLC
    • typ światłowodu: simplex
    • odległość transmisji:
      • jednomodowo: do 20km
      • wielomodowo: do 300m
    • prędkość transmisji: do 1.25Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • kompatybilny ze specyfikacją SFF-8472
    • długość fali:
      • nadajnika: 1310/1550nm
      • odbiornika: 1550/1310nm
    • zabezpieczenia: ESD
    • niski poziom wydzielania ciepła
    • Hot-Pluggable
    • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
    • wymiary nadajnika/odbiornika: 13.7x6.25x55.4mm
    Cena detaliczna: netto: 290,00 zł
    brutto: 356,70 zł
  • ID: 10873
    • liczba kanałów wizji: 1
    • przesył sygnału: światłowód jednomodowy (WDM)
    • zasięg: 20km
    • długość fali: 1310nm/1550nm
    • interfejsy: 
      • złącze BNC
      • port optyczny FC
      • port RS485 (tylko dla AHD)
    • przepustowość danych: od 0 do 300kbps
    • obsługiwane systemy: AHD/CVI/TVI/NTSC/PAL
    • sygnalizacja diodami LED
    • materiał: aluminium
    • zasilanie: DC 5V/2A
    • pobór mocy (dla modułu): poniżej 7W 
    • temperatura pracy: od -10°C do 55°C
    • waga: 1,5kg
    • wymiary: 190×140×30mm
    • zawartość zestawu:
      • nadajnik
      • odbiornik
      • 2x zasilacz 5V/2A
    Cena detaliczna: netto: 285,00 zł
    brutto: 350,55 zł
  • ID: 10876
    • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
    • typ modułu: SFP
    • rodzaj złączy: 1xLC
    • typ światłowodu: simplex
    • odległość transmisji: do 20km
    • prędkość transmisji: do 1,25Gbps
    • Digital Diagnostic Monitoring - DDM
    • długości fal:
      • nadajnika: 1310nm/1550nm
      • odbiornika: 1550nm/1310nm
    • zasilanie: od 3,13V DC do 3.46V DC
    • temperatura pracy: od 0ºC do 70ºC
    • wymiary nadajnika/odbiornika: 13,7×13,1×56,4mm
    Cena detaliczna: netto: 258,00 zł
    brutto: 317,34 zł
  • ID: 10981
    • osłona połączeń kabli światłowodowych
    • ilość wej./wyj.: 2/3
    • przystosowanie do szerokiej gamy kabli
    • obsługa do 2 kaset po 12 uchwytów na spawy
    • montaż w traktach światłowodowych
    • temperatura pracy: od -40°C do 55°C
    • śr. przewodu: od 7mm do 16mm
    • wymiary: 340x100mm
    Cena detaliczna: netto: 210,00 zł
    brutto: 258,30 zł
  • ID: 10980
    • zastosowanie: rozdzielnica światłowodu
    • liczba przepustów kablowych: 7 
    • montaż: natynkowy
    • obsługa adapterów duplex: SC, LC
    • miejsce na kasetę spawów światłowodowych
    • zamykanie: zamek bębenkowy
    • 2 klucze w zestawie
    • materiał: aluminium
    • kolor: jasnoszary
    • klasa szczelności: IP55
    • waga: 2,2kg
    • wymiary: 370x260x100mm
    Cena detaliczna: netto: 199,00 zł
    brutto: 244,77 zł
  • ID: 9071
    • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
    • typ modułu: SFP
    • rodzaj złączy: 1xLC
    • typ światłowodu: Simplex
    • odległość transmisji:
      • jednomodowo: do 20km
      • wielomodowo: do 300m
    • prędkość transmisji: do 1.25Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • długość fali: 1550nm (Tx) / 1310nm (Rx)
    • zabezpieczenia: ESD
    • niski poziom wydzielania ciepła
    • Hot-Pluggable
    • kompatybilny ze specyfikacją SFF-8472
    • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
    • wymiary: 13.7x6.25x55.4mm
    Cena detaliczna: netto: 189,00 zł
    brutto: 232,47 zł
  • ID: 10871
    • Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FX
    • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX
    • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 179,00 zł
    brutto: 220,17 zł
  • ID: 10863
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: zależny od modułu SFP
      • LAN: 100m
    • przepustowość: 155Mbps
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 PoE(10/100 Base-T 802.3af/at)
      • 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Simplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • wsparcie technologii Hot-Pluggable
    • wykonane z aluminium
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 48V DC do 57V DC
    • pobór mocy poniżej 3W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 25x82x103mm
    • waga: 172g
    Cena detaliczna: netto: 169,00 zł
    brutto: 207,87 zł
  • ID: 10862
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: zależny od modułu SFP
      • LAN: 150m
    • przepustowość: 1,25Gbps
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX)
      • 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Simplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • wsparcie technologii Hot-Pluggable
    • wykonane z aluminium
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 12V DC do 24V DC
    • pobór mocy poniżej 3W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 26x71x94mm
    • waga: 160g
    Cena detaliczna: netto: 159,00 zł
    brutto: 195,57 zł
  • ID: 10973
    • obsługa adapterów:
      • SC simplex
      • LC duplex
    • zintegrowana tacka na spawy
    • obudowa zamykana na klucz
    • liczba adapterów: 16
    • liczba spawów: 16
    • montaż: naścienny
    • obudowa: klasa szczelności IP65
    • uszczelnione przepusty kablowe
    • materiał: tworzywo sztuczne
    • odporność na warunki atmosferyczne
    • uchwyty zapasu światłowodu
    • wymiary: 320x235x95mm 
    Cena detaliczna: netto: 152,00 zł
    brutto: 186,96 zł

TRANSMISJA ŚWIATŁOWODOWA

Informacja

  • polecam-payu-baner.png