Mediakonwertery 

Jest 13 produktów.
Wyświetla 1 - 13 z 13 produktów
  • ID: 10872
    • Pozwala na zamontowanie 14 media konwerterów
    • Możliwy montaż w szafach 19", 2U
    • Dodatkowy, opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
    • Możliwa szybka wymiana konwerterów i zapasowego zasilacza
    • Chłodzenie urządzenia zapewniają znajdujące się na tylnym panelu dwa wewnętrzne wentylatory
    • Izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery
    • Zabezpieczenia przeciw przepięciom oraz przetężeniom
    • W obudowie TL-MC1400 można umieszczać media konwertery TP-LINK TL-MCXXX w wersji sprzętowej V2.0 lub wyższej (nie 1.0)
    Cena detaliczna: netto: 659,00 zł
    brutto: 810,57 zł
  • ID: 10865
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • zasięg:
      • optyczny: 20km (SM), 2km (MM)
      • LAN/PoE: 100m
    • przepustowość: 155Mbps
    • długość fali: 1310nm/1550nm
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
      • 1x slot SC
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Half Duplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • kolor: czarny
    • zasilanie: 5V
    • wymiary: 83x90x25mm
    Cena detaliczna: netto: 350,00 zł
    brutto: 430,50 zł
  • ID: 10864
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: 20km
      • LAN/PoE: 100m
    • długość fali:
      • nadajnik (Tx): 1310nm/1550nm
      • odbiornik (Rx): 1550nm/1310nm
    • interfejsy:
      • nadajnik (Tx):
        • 1x port RJ45 PoE(10/100Mbps)
        • 1x slot SC
      • odbiornik (Rx):
        • 1x port RJ45 PoE(10/100Mbps, IEEE802af/at)
        • 1x slot SC
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Half Duplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • technologia WDM
    • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
    • wykonane z ABS
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 48V DC do 57V DC
    • pobór mocy poniżej 5W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 113x45,5x29mm
    Cena detaliczna: netto: 299,00 zł
    brutto: 367,77 zł
  • ID: 10871
    • Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FX
    • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX
    • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 179,00 zł
    brutto: 220,17 zł
  • ID: 10863
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: zależny od modułu SFP
      • LAN: 100m
    • przepustowość: 155Mbps
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 PoE(10/100 Base-T 802.3af/at)
      • 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Simplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • wsparcie technologii Hot-Pluggable
    • wykonane z aluminium
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 48V DC do 57V DC
    • pobór mocy poniżej 3W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 25x82x103mm
    • waga: 172g
    Cena detaliczna: netto: 169,00 zł
    brutto: 207,87 zł
  • ID: 10862
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • wymienny moduł światłowodowy
    • zasięg:
      • optyczny: zależny od modułu SFP
      • LAN: 150m
    • przepustowość: 1,25Gbps
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX)
      • 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Simplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • wsparcie technologii Hot-Pluggable
    • wykonane z aluminium
    • kolor: czarny
    • zasilanie: od 12V DC do 24V DC
    • pobór mocy poniżej 3W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 26x71x94mm
    • waga: 160g
    Cena detaliczna: netto: 159,00 zł
    brutto: 195,57 zł
  • ID: 10067
    • montaż w szafie RACK 19"
    • możliwość montażu do 16 urządzeń
    • wysokość: 2U
    • kolor: czarny
    • współpraca z urządzeniami do transmisji po skrętce
    Cena detaliczna: netto: 149,00 zł
    brutto: 183,27 zł
  • ID: 10869
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
    • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
    • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
    • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    Cena detaliczna: netto: 135,00 zł
    brutto: 166,05 zł
  • ID: 10870
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
    • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
    • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
    • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 135,00 zł
    brutto: 166,05 zł
  • ID: 10868
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
    • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
    • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 120,00 zł
    brutto: 147,60 zł
  • ID: 10867
    • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
    • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
    • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 111,00 zł
    brutto: 136,53 zł
  • ID: 10861
    • zastosowanie: przesył sygnału przez światłowód (wielomodowy/jednomodowy)
    • rodzaj złącz: 2x SC
    • zasięg: 
      • optyczny: 20km (SM), 2km (MM)
      • LAN: 100m
    • przepustowość: 155Mbps
    • długość fali: 1310nm
    • interfejsy:
      • 1x port RJ45 (10/100Mbps
      • 1x port SC
    • rodzaj światłowodu: Full Duplex, Half Duplex
    • optyczna sygnalizacja LED
    • współpracuje z panelem MIT B1
    • zabezpieczenie ESD
    • wykonane z aluminium
    • kolor: czarny
    • zasilanie: 5V DC
    • pobór mocy: poniżej 5W
    • temperatura pracy: od 0°C do 55°C
    • wymiary: 83x90x 25mm
    • waga: 100g
    • zawartość zestawu: 
      • mediakonwerter
      • zasilacz 5V/1A
      • 2x uchwyt montażowy
    Cena detaliczna: netto: 99,00 zł
    brutto: 121,77 zł
  • ID: 10866
    • Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FX
    • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX
    • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
    • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
    • Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych
    • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
    • Zasilacz zewnętrzny
    Cena detaliczna: netto: 80,00 zł
    brutto: 98,40 zł

Mediakonwertery

Informacja

  • polecam-payu-baner.png