Firma Hikvision skorygowała ostatnie obniżki cen produktów ze swojej oferty. Przez wahanie kursu dolara podwyższyli oni ceny wszystkich produktów o średnio 5 procent. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą producenta w naszym sklepie online.

Hikvision jest jednym z czołowych producentów urządzeń z zakresu zabezpieczeń. Powstała w 2001r, a jej główna siedziba znajduje się w Hangzhou, w Chinach. Dzięki bogatej ofercie oraz wyszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań, w krótkim czasie stała się najbardziej rozpoznawalną marką w branży security. O dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa świadczy fakt posiadania wielu oddziałów w różnych częściach świata, a także zatrudnienie na poziomie kilkunastu tysięcy pracowników.

Oferta Hikvision to przede wszystkim rejestratory: analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery video, a także szeroka gama kamer kompaktowych, kopułkowych, tubowych i obrotowych. W dążeniu do zaspokojenia potrzeb klientów, Hikvision stale udoskonala asortyment, dzięki temu, wśród najnowszych urządzeń znajdziecie Państwo między innymi systemy IP: rejestratory oraz kamery, a także supernowoczesne kamery Dark Fighter i Smart IP.